İYİ Kİ DOĞDUN HAYATIM

Ve ben günlerce düşündüm sana ne alabilirim, ne diyebilirim; nasıl etkilerim diye sonra böyle  aklıma ne gelirse yazmaya karar verdim ki bu daha samimi geldi bana. Gerçi seni düşünürken bile nefesim ritmini değiştirirken, sana yazmak çok zor. Tıkanıveriyorum yazarken.

Bugün senin doğum günün sevgilim

bugün gidip annene böyle kocaman sarılasım var,iyi ki dünyaya senin gibi birini getirdi

Ve bugün bizim tam 2 Yıl, 8 Ay ve 20 Gün oldu. Sen bana hayatımın anlamını 994 gün önce gösterdin. Bana  birine güvenmeyi, birini kendinden çok sevebilmeyi, dünyada hala aşk diye bir şeyin var olduğunu öğrettin. Bugün aslında bu yüzden özel benim için.

Ve ben  fazla mutluyum bugün. Seni severek uyandığım her sabah nasıl gülümsüyorsam gözümü açtığım an, işte öyle safça bir gülümsemeyle nefes alıyorum şu an.

Bir “insan” nasıl olur da bir günü böyle anlamlı kılar, nasıl kalbimi yerinden oynatır bilmiyorum. Fakat tatmadığım bir huzuru yaşıyorum artık.

Sevgilim,çok iyi yazamam ama çok iyi severim.. ve ben sadece seni severim, seni de en iyi ben severim zaten.

Bugün senin doğum günün sevgilim

ve ben senin bir gün benim olacağını biliyorum ( inşallah) , bu yüzden çok ama çok umutluyum bu hayattan. Aldığım nefeslerin hakkını yeni yeni vermeye başladım sanki. Dünya seninle daha bi’ güzel gelmeye başladı gözüme

Bugün senin doğum günün sevgilim

ve ben “seni seviyorum” cümlesinin, duygularımı ifade etmekte yetersiz kaldığı için senden özür dilerim

ve ben bugün aslında seninle doğdum sevgilim.

Doğum günümüz kutlu olsun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir